2009-08-27 10:08:51• hírek • Szatmár.ro

Az Európa Ligában folytathatja a Temesvár

Nem sikerült a Temesvár csapatának a Bajnokok Ligája csoportkörébe jutnia, miután a Stuttgart otthonában 0-0 döntetlent tudott csak játszani az együttes, így már csak az Európa Ligában bizonyíthat a csapat.

Már a mérkőzés legelején megmutatkoztak az erőviszonyok és már akkor is tudni lehetett, hogy csak a csoda folytán juthat a Temesvár a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

A klub nemrégiben hazai pályán 2-0-ás vereséget szenvedett a Stuttgarttól, így a szerdai mérkőzésen minimálisan 0-3 as eredményt kellett volna elérniük a továbbjutásért. Ám a Stuttgartnak megfelelő taktikával, védekező játékkal sikerült kivívnia a döntetlent, sőt a hosszabbítás sem adott esélyt a Temesvárnak, így a klub elbúcsúzhatott a Bajnokok Ligája-beli szerepléstől.

Az örömben ürömként azonban egyetlen romániai csapatként sikerült bejutnia az Európa Liga csoportkörébe ahol újabb esély kaptak a bizonyításra.

Nem sikerült a Temesvár csapatának a Bajnokok Ligája csoportkörébe jutnia.